Dlouho jsem váhala, zdali tuto podsložku vůbec vytvořit.

Rozhodující byl pro mne moment z neděle 15. 3. 2020. 

Dovolte mi se o něj s vámi podělit. 

 

Bylo asi 22:30 hod. a já se chystala jít spát. Šla jsem ještě vypnout notebook, kde jsem měla rozdělanou práci a otevřené různé webové stránky. Na nich (jak jinak) moře textu o koronaviru. Jak jsem je tak postupně „křížkovala“, zrak mi opět ulpěl na nějakém textu, kde zaznívalo „ COVID-19 „. Měla jsem najednou nutkavou potřebu si sednout, napsat si „TOTO“ na papír a přemýšlet, co „TO“ znamená. Věděla jsem, že toto spojení je odvozeno z anglického coronavirus disease = ischemická choroba. Přesto jsem měla potřebu hledat v „TOM“ vzkaz v češtině. Trvalo to pár vteřin a já si v tom našla „Cesta Objevení Vědomé Duše“. Znervózňovalo mne, že mi to nenaskočilo jako celek a že nemám obsazeno písmeno „I“ :-( Pocit, který jsem měla záhy, byl ten, že „I“ je „Intuice, respektive Intuice srdcem“, díky které má každý z nás možnost se svobodně řídit, a právě v této svobodě hledat cesty ke své duši vědomé.

 

Jelikož jsem nedávno četla knihu od Andrei Homolové (spisovatelky, duchovního vědce, terapeutky, mentora a experta duchovního růstů), která o duši vědomé (a nejen o ni…) píše, rozhodla jsem se, že zde umístím odkaz na její webové stránky, kde se můžete případně dozvědět více.

Na těchto stránkách autorka píše též o VZKAZU, KTERÝM JE PRO NÁS KORONAVIRUS  ... JAKO PRO LIDSTVO OBECNĚ. 

nebo JAK ÚČINNĚ POSÍLIT IMUNITU A ODOLNOST PLIC pomocí energetické medicíny a mnohé další.

Současně vám velice doporučuji přečíst si knihu Andrei Homolové ZNÁME SE CELÉ VĚKY čili OSUDOVÉ VZTAHY.

 

Jsem přesvědčena, že v této době se ve většině z nás probouzejí různé nečekané pocity a stavy. Myslím si, že je dobré jim věnovat pozornost, v klidu je přijímat a pokusit se porozumět jejich vzkazu. Když píši porozumět, myslím spíše procítit … tedy nehledat rozumové vysvětlení, ale dát konečně prostor promluvit naše srdce …

 

S přáním poklidných dnů a vírou, že nezapomeneme i na ostatní témata naší planety, která potřebují stále naši pozornost.

 

Svět BYL, JE A BUDE i nadále příležitostí k vaší solidárnosti, pomoci slabším a potřebným …

 

Hana Ondráčková