Lektoři

Lektoři volnočasových aktivit

aktuálně lektorující


Mgr. Bc. Gabriela Jasaňová Foltanová

Metodik pohybových her od kojeneckého po předškolní věk, učitelka v mateřské škole (s praxí jak v tradiční, tak Montessori školce), v současné době na rodičovské dovolené. Absolventka oborů Speciální pedagogika, Sociální práce a několika kurzů zaměřených na Montessori pedagogiku a předškolní přípravu. 

Lektoruje:


Mgr. Art. Ivana Kozánková Hlavoňová

Maminka tří dětí, učitelka hry na klavír v Základních uměleckých školách, metodička pohybových her s kojenci a batolaty, lektorka pro další vzdělávání pedagogických pracovníků v oboru hudba, teta v MC Sedmikráska pro ty nejmenší, kterým s chutí předává radost z hudby a ze společného muzicírování. 

Lektoruje:


Ing. et Bc. Kateřina Grunová

Tvořím prostor pro společný rozvoj a vzájemné sblížení rodičů a dětí. I díky vlastní zkušenosti nabízím možnost vědomé cesty především pro mámy. Jsem máma třech dětí, lektorka hudebně-pohybových aktivit pro rodiny, které vnímám jako muzikoterapeutické. Facilituji kurzy Access Consciousness a vedu osobní sezení v rámci této metody. Jako HR spolupracuji s firmou Tierra Verde. Vystudovala jsem magisterský obor chemické fakulty v Brně a bakalářský obor Sociální pedagogika.

Lektoruje:


Mgr. Markéta Zezulová

Máma dvou neposedných holčiček. Vystudovala střední zdravotnickou školu a pedagogickou fakultu. Je učitelkou zpěvu a hudební výchovy ale má ráda jakoukoliv akční činnost s dětmi. I proto se zajímá o metodiku pohybových her a cvičení, akrojogu s dětmi a výchovu ke sportu kolektivní hravou formou. 

Lektoruje:


Pavla Kubíková

Pohyb miluji od malička, jako dítě jsem ráda tancovala a zpívala. Navštěvovala jsem taneční školu jako děvče, později jsem zkoušela různé druhy pohybu od aerobiku, přes zumbu a postupem času jsem začala vyhledávat méně dynamické pohybové aktivity a začala zkoušet pilates a jógu. S jógou jsem se potkávala několik let různě nepravidelně, ale vždycky byla tady. V těhotenství mi pomohla se udržet v pohybu a jako máma s malým dítětem jsem se k ní zase vrátila. Cítila jsem se mnohem lépe nejen po fyzické stránce, ale i po té psychické a emocionální. Objevila jsem jiný rozměr jógy a začala jsem se jí více zabývat, studovat a rozhodla se ji předávat dále. Principy jógy se snažím žít i mimo jógovou podložku a je to nikdy nekončící a úžasně objevná cesta. Mám ráda pobyt v přírodě a procházky. 

Lektoruje:


Mgr. Adéla Holčáková

Je maminkou dvou malých akčních dětí, se kterými téměř od narození pravidelně navštěvuje kurzy v Sedmikrásce. Již při studiu na Pedagogické fakultě MU vyučovala angličtinu při mateřských školách. Než se vydala na rodičovskou dráhu, působila jako učitelka na 1. stupni, redaktorka odborných lékařských titulů a lektorka vzdělávacího centra Smart Bricks. Ve svém volném čase sbírá inspiraci na nejrůznějších webinářích o výchově, proto je pro ni práce s dětmi velmi obohacující a inspirativní. Jako máma a pedagog ví, jak je důležité skloubit učení se zábavou.

Lektoruje:


Mgr. Petra Amchová, Ph.D.

Maminka dvou dětí. Má magisterské a doktorské vzdělání na Lékařské fakultě v oboru Zdravotní vědy a Farmakologie. V rámci studia fyzioterapie získala praxi na rehabilitačních odděleních brněnských nemocnic. Absolvovala kurz Fitball a overball a Metodika cvičení rodičů s dětmi. Pracovala jako lektorka rehabilitačního cvičení a cvičení kojenců a batolat. Momentálně pracuje jako pedagogicko-výzkumný pracovník na Ústavu farmakologie, vede kroužek v lesní školce Sojka a Zdravotní cvičení v Sedmikrásce, kde působí od roku 2015.

Lektoruje:


Mgr. Hana Kysilková

Lektorka německého jazyka, která získala své znalosti díky dlouhodobému pobytu v německy mluvících zemí, studiem germanistiky a pedagogiky na FF MU a na studijním pobytu v Rakousku. Má dlouhodobé zkušenosti s individuální výukou němčiny, ale i se skupinovou výukou ve spolupráci s jazykovými školami. Svoji pedagogickou práci (praxe 20 let) prohloubila díky lektorské činnosti v univerzitním středisku pro studenty se specifickými potřebami, kde je trpělivost a individuální přístup na prvním místě. Své jazykové dovednosti průběžně doplňuje nejen v pracovní sféře, ale i dalším vzděláváním např. Zertifikat Deutsch C2. Nabízí i výuku a doučování dětí. 

Lektoruje:


Zuzana Orlová

Maminka dvou dětí. Mnoho let praktikuje meditace pomocí metod Sahadža jógy a snaží se ukázat i ostatním, jak zvládat každodenní starosti a strasti s vyrovnanou myslí. 

Lektoruje: