Jako dobrovolník

Dobrovolníci v Sedmikrásce

Mateřské centrum Sedmikráska je tu pro Vás již šestnáctým rokem a jeho fungování je z velké části závislé na pomoci ochotných dobrovolníků. Pravidelné jednorázové akce našeho spolku, jako jsou Karneval, Vítání jara, Pálení čarodějnic, Sedmikráska čte dětem, Mikulášská besídka pro nejmenší, Vánoční jarmark či organizace bazárků adal., pro Vás z velké části připravují právě dobrovolníci. Tito lidé věnují svůj volný čas, nadšení a nápady právě Vám, kteří tyto akce osobně navštěvujete. 


Chcete se k nám také přidat?

Pokud byste se také rádi zapojili do dění v našem mateřském centru, určitě neváhejte. Nepotřebujete k tomu žádná školení ani zkušenosti. Stačí pouze ochota, nadšení a dobrá nálada.


S čím nám můžete pomoci?

Možností, jak nám můžete pomoci je celá řada a záleží jen na Vás, v čem byste se chtěli  v rámci našeho provozu seberealizovat a být nám prospěšní.

Můžete:

- si vybrat konkrétní jednorázovou akci našeho spolku a v rámci jejich příprav nebo v den samotné realizace nám být nápomocni

- přijít s vlastním návrhem na realizaci konkrétní jednorázové akce a celé její organizace se ujmout

- nám nabídnout své "know how", které si přinášíte ze svého profesního či osobního života, a to zúročit v rámci našeho programu či provozu ... a tak pozvednout úroveň našich služeb

- jako student zrealizovat svou povinnou praxi (s ohledem na specifikaci vašeho studijního oboru)


Jak často nám můžete pomáhat?

Jak často chcete (s ohledem na naše aktuální potřeby).


Jaké budete mít jako náš dobrovolník výhody?

Pokud se dobrovolně zapojíte do organizace nějaké naší akce nebo programu, má Vaše rodina na tuto akci vstup zdarma. 

Pravidelně se setkáváme v rámci tzv. "pátečních snídaní" (cca 1 x měsíčně), na kterých dobrovolnická skupina plánuje organizaci nejbližších jednorázových akcí. Jedná se o příjemná posezení mezi spřízněnými lidmi spojená s občerstvením, které bezplatně zajišťuje naše centrum.


Jak se můžete stát našim dobrovolníkem?

Můžete nás oslovit:

- v kanceláři: Oblá 51, Brno - Nový Lískovec (po-pá: 8:30 - 12:30 hod.) 

- e-mailem: mcsedmikraska@volny.cz

- na mobilu: 773 907 909 (koordinátorka aktivit - Šárka Trkanová)


Neostýchejte se, moc rádi Vás mezi sebou přivítáme!